Wydarzenia

W naszym mieście systematycznie odbywają się różnego rodzaju imprezy oraz spotkania kulturalne. Znajdziesz u nas wiele lokali gastronomicznych oraz klubów i pubów z dobrą muzyką.

Postaramy się na tej podstronie systematycznie umieszczać najnowsze informacje z tego co się dzieje w Gorzowie i jego okolicach. Serdecznie zapraszamy.

  • Wielka Piaf znów dla nas zaśpiewa

    W maju na scenę Teatru Osterwy wraca spektakl „Trzy razy Piaf”. Muzyczna opowieść o legendarnej Edith bije rekordy popularności. „Trzy razy Piaf” to spektakl pomysłu Artura Barcisia. Znany i lubiany aktor (od czasu do czasu także reżyser) jest wielbicielem francuskiej pieśniarki, stąd pomysł, żeby zrobić o niej spektakl. „Trzy razy Piaf”, opowieść ułożona wyłącznie z niezapomnianych piosenek Edith Piaf, na gorzowskiej scenie miała premierę już… osiem lat temu. Od tamtej chwili cały czas jest w repertuarze Teatru Osterwy.

  • "Romeo und Julia" wird wieder in den Spielplan aufgenommen

    Po przerwie powraca na afisz muzyczny spektakl "Romeo i Julia" w reżyserii Cezarego Domagały.

  • Wystawa malarstwa Jacka Laudy

    Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Herberta zaprasza na wystawę malarstwa Jacka Laudy pt. "Portret rodzinny". Wernisaż odbędzie się 11 maja (poniedziałek) o godz. 17.00 w Galerii na Piaskach Filii nr 3 WiMBP przy ul. Bohaterów Westerplatte 10.

Hostel na Facebooku
Script logo Hainet Script logo