Hostel

Nasz hostel położony jest na ulicy Fiedlera 3 (blisko kompleksu basenowego Słowianka). Dzięki atrakcyjnej lokalizacji do wszystkich ciekawych i wartych zobaczenia miejsc w Gorzowie nasi goście mogą dotrzeć w kilkadziesiąt minut pieszo lub za pomocą komunikacji miejskiej MZK.

Oferujemy nie tylko bardzo wygodne miejsca noclegowe, ale także obsługę zaznajomioną z potrzebami naszych gości i miastem. Służymy pomocą w wielu kwestiach i dobrym słowem w każdej sytuacji.

Nasz hostel prowadzimy już od kilkunastu lat, dzięki czemu znamy potrzeby naszych gości, do których nieustannie się dostosowujemy.

Oferujemy atrakcyjne ceny, współmierne do jakości przez nas zapewnioną. Dla osób przyjeżdżających do Gorzowa na dłuższy okres czasu, przewidujemy ciekawe zniżki.

W razie jakichkolwiek indywidualnych życzeń i konieczności indywidualizacji pobytu, prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Dostosowujemy się z jak największą precyzją do wszystkich wniosków i pomysłów.

Dla naszego personelu najważniejsza jest wygoda i komfort pobytu. Dokładamy wszelkich starań do upewnienia się, czy nasi goście byli stu procentowo zadowoleni z pełnionych przez nas usług.

Hostel na Facebooku
Script logo Hainet Script logo